W ofercie posiadamy aparaty słuchowe zauszne, wewnątrzuszne, wewnątrzkanałowe, okularowe (na przewodnictwo kostne), systemy wspomagające słyszenie(FM) czołowych światowych producentów : OTICON, AUDIOSERVICE, WIDEX, SIEMENS.

 

Oticon projektuje i wytwarza rozwiązania dla dorosłych oraz urządzenia dedykowane dzieciom, a Oticon Medical produkuje systemy implantów słuchowych zakotwiczonych w kości.


Audio Service - to firma produkująca nowoczesne,  aparaty słuchowe. Dostarczając najwyższej jakości urządzenia, korzystając z zaawansowanych technologicznie rozwiązań i zapewniając konkurencyjne ceny zyskaliśmy silną pozycję na krajowym rynku dołączając do grona firm uznawanych za liderów w tej branży.
W firmie Widex staramy się łączyć wieloletnie doświadczenia z naturalną ciekawością w znajdowaniu rozwiązań dla indywidualnych przypadków. Nasza bezkompromisowa innowacyjność pozwoliła na wprowadzenie na rynek pierwszego w pełni cyfrowego aparatu wewnątrzusznego, jak i opracowanie naszej rewolucyjnej technologii komunikacji bezprzewodowej.
Aparaty słuchowe Siemens. Wiądące technologie w eleganckiej formie. Siemens to zaawansowane technologie, ponad 100 lat doświadczeń i aparaty słuchowe najnowszej generacji. Innowacyjne rozwiązania, elegancja i prawdziwy komfort słyszenia to tylko część ich zalet.
 

 

 

Dysponujemy także szeroką gamą akcesoriów do aparatów słuchowych: baterie, środki do pielęgnacji, filtry itp.

 

Wykonujemy indywidualne wkładki uszne